30

انتصاب معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزيرکشور

پروژه ۳
سپتامبر 23, 2017
کنده های قدیمی
مارس 9, 2018

انتصاب معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزيرکشور

دکتر رحمانی فضلی وزير كشور در حکمی سید محمدعلی افشانی را به عنوان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور متن حكم انتصاب سید محمدعلی افشانی به اين شرح است:

با عنايت به مراتب تعهد و تجارب مؤثر به موجب اين حكم جنابعالي را به عنوان معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزارت كشور منصوب مي‌نمايم.

تلاش در جهت پويائي هر چه بيشتر شهرداري ها و تقويت مديريت شهري و پيگيري لوايح تقديمي به دولت تا مرحله اخذ مصوبات قانوني ذيربط به ويژه در حوزه هاي مديريت شهري، ساختارهاي سازماني و نيروي انساني، انضباط مالي و درآمدهاي پايدار و همچنين بهبود عملكرد و نوسازي، توسعه و تقويت ناوگان حمل و نقل عمومي شهرها و سامانه هاي حمل و نقل ريلي و تأمين واگن هاي مورد نياز آنها در كلانشهرها در چارچوب مصوبات قانوني ذيربط، بهبود فضاي سبز، كاهش آلودگي هوا و تقويت ايمني شهرها در مقابل حوادث به ويژه سيل و حريق از طريق عملياتي كردن مصوبات دولت موضوع اسناد آسيب شناسي در حوزه هاي مزبور، پيگيري امور و نظارت بر عملكرد شوراهاي اسلامي شهر و روستا و حمايت از نهاد دهياري از اهم وظايف و مأموريت هاي جنابعالي مي باشد كه انتظار دارد در كنار اجراي ساير موارد مندرج در شرح وظايف آن معاونت، با برنامه ريزي مناسب و كارآمد در راستاي نيل به آن و در جهت شعار دولت دوازدهم «آزادي، امنيت، آرامش و پيشرفت » و برنامه‌هاي رئيس جمهور محترم تلاش و كوشش نماييد.

توفيق روزافزونتان را در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي«مدظله‌العالي» در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

شايان ذكر است سید محمدعلی افشانی پيش از اين در سمت استاندار فارس خدمت مي كرد. وي در سمت هاي معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و معاونت استانداری استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و سمنان نیز انجام وظيفه نموده است.

خندان دل معاون سابق عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزارت کشور با حكم دكتر رحماني فضلي به عنوان مشاور وزیر کشور در امور برنامه ریزی منصوب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =